Az AC Milan hazai környezetben 1-0-ra múlta felül a Torino együttesét az olasz labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának nyitómérkőzésén, pénteken.
A győztes hazai találatot Olivier Giroud szerezte a 62. percben.
A Milan a legutóbbi öt fordulóban nyeretlen volt - két döntetlent három vereség követett -, és közben két kupameccsén sem tudott győzni. Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében pont a Torinóval szemben maradt alul hosszabbításban. A bajnoki címvédő ezt megelőzően idén csak egyszer, a Salernitana vendégeként tudott nyerni.
Serie A, 22. forduló:
AC Milan - Torino 1-0 (Giroud 62.)
Olvastad már?
Csapatnyi játékos távozhat a Chelsea-től, Ancelotti és Guardiola váltása is téma lett - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
Elolvasom
Átigazolások
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.
Mezőkövesd
Új klubigazgató és ügyvezető igazgató
Szervezeti és személyzeti változások történtek Mezőkövesden: Mádi-Nagy Ildikó lett az ügyvezető igazgató, ifj. Tállai András pedig a klubigazgató.
Fradi
Tóth Alex
Sajtóhírek szerint több topcsapat is figyeli Tóth Alexet, a Csakfoci pedig úgy értesült, hogy a Fradi-játékos átigazolási díja akár 15 millió euró is lehet, de a pletykákkal ellentétben a Juventus nem érdeklődött iránta.