Serie A: A Juventus a 95. percben törte meg pocsék sorozatát - videó

A Seria A 26. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén a Juventus hazai pályán 3-2-re legyőzte a Frosinone csapatát.
Csakfoci.hu 2024. február 25., vasárnap 14:31
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 25., vasárnap 14:31

A Juve jól kezdte a meccset, hiszen a 3. percben McKennie beadása után Vlahovic lőtt a jobb sarokba. A Frosinone azonban meglepetésre fordított, előbb Cheddira fejelt védhetetlenül a kapuba, majd Brescianini lőtt a léc alá. Vlahovic egy 10 méteres tekeréssel még szünet előtt visszahozta a hazai reményeket.

A második félidőben a Juventus beszorította ellenfelét, de úgy tűnt, marad a döntetlen, a 95. percben azonban Rugani szinte az alapvonalról talált be és megnyerte a meccset a zebráknak.

A Juventus négy nyeretlen meccs után szerzett újra három pontot.

Serie A, 26. forduló:

Juventus - Frosinone 3-2 (Vlahovic 3., 32., Rugani 95., ill., Cheddira 14., Brescianini 27.)

Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.