A Serie A 21. fordulójában a Fiorentina hazai pályán csak 1-1-es döntetlent ért a Torino ellen.
A Fiorentina a 33. perctől emberelőnyben játszott, mivel Ali Dembele gyorsan begyűjtött két sárgát, így kiállították. A lilák ezt gyorsan ki is használták és Kean góljával megszerezték a vezetést.
A 70. percben a hazaiak hátul eladták a labdát, Gineitis lecsapott rá és 12 méterről nem hibázott, ezzel 1-1 lett a vége.
A Fiorentina maradt a hatodik, de egyre jobban távolodik az élbolytól, míg a Torino a 11.
Serie A, 22. forduló:
Fiorentina - Torino 1-1 (Kean 38., ill. Gineitis 70.)
15:00
Cagliari - Lecce
Parma - Venezia
18:00
Verona - Lazio
20:45
Inter - Empoli
Hétfő, 20:45
Como - Udinese
Korábban játszották:
Juventus - AC Milan 2-0
Atalanta - Napoli 2-3
Bologna - Monza 3-1
AS Roma - Genoa 3-1
Átigazolások
Fradi
Az első igazolás
25 éves, francia középső védő lett a nyári szezon első igazolása a zöldeknél: Nathan Zohoré a francia másodosztályból érkezett.
Nyíregyháza
Jovanov aláírt
Élt opciós jogával, és Vane Jovanovval szerződést hosszabbított a Nyíregyháza. A 27 éves védő a télen érkezett, tavasszal 13 mérkőzésen közel ezer percet töltött a pályán. Most két évre írt alá.
ZTE
Portugál edző jön
Filipe Çelikkaya személyében ismét portugál edzője lesz a ZTE-nek - állítja Portugália legismertebb sportlapja, az A Bola, amely szerint a 41 éves tréner egy szezonra ír alá Magyarországon.