Az APOEL 2-1-re verte a Maccabi Tel-Avivot. A magyar csatár a szünetben állt be a ciprusiakhoz.
Felkészülési mérkőzésen lépett pályára Sallai Roland csapata, az APOEL és a Fradi első körös EL-ellenfele, a Maccabi Tel-Aviv. A meccs végén a ciprusiak örülhettek, akik 2-1-re verték az izraelieket. A magyar csatár a félidőben állt be a ciprusi bajnokhoz.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=146&v=OJLMgTZsGto
Olvastad már?
Fradi: A Maccabi az Athletic védőjével erősített a zöld-fehérek elleni EL-meccsre
A Fradi ellen debütálhat a 26 éves Enric Saborit, aki az előző években az Athletic Bilbao labdarúgója volt.
Elolvasom
Átigazolások
Hertha BSC
Dárdai Márton távozhat?
Dárdai Márton is a Hertha BSC nyári keretszűkítésének egyik kulcsszereplője lehet, miközben a klub komoly átalakításra készül a szezon után.
ZTE
Lakos Mihály
Megkapta első profi szerződését a ZTE 2010-es szülésű, utánpótlás-válogatott kapusa, Lakos Mihály, aki a felnőtt csapat edzéseit is gyakran látogatta az idei szezonban.
Eszék
Makrai Márk
Információink Makrai Márk lesz a magyar többségi tulajdonban lévő NK Osijek sportigazgató-helyettese.