Fotó: Sky Sports
Cristiano Ronaldo csak sárgát kapott, miután a nyakánál fogva lerántotta Gustavo Cuéllart.
Cristiano Ronaldo együttese, az al-Nasszr a múlt héten menesztette Rudi Garcia vezetőedzőt, miután Ronaldo jelezte a vezetőknek, hogy elégedetlen a francia szakember munkájával. A csapatot ezután az U19-es csapat trénere, Dinko Jelicic vette át.
Az edzőváltás után Ronaldóék elveszítették az első mérkőzésüket, miután az al-Hilal Odion Ighalo duplájával 2-0-ra legyőzte az al-Nasszr gárdáját. A 38 éves portugál világsztár végig a pályán volt a találkozón, azonban sokak szerint piros lapot ért volna az a megmozdulása, amikor az 57. percben a nyakánál fogva lerántotta Gustavo Cuéllart. Az eset után azonban Michael Oliver játékvezető csak egy sárgát mutatott fel neki.
Átigazolások
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.