A sepsiszentgyörgyi együttes magabiztosan győzte le másodosztályú ellenfelét a tizenhat közé jutásért rendezett mérkőzésen.
A másodosztályú Timisoara (Temesvár) otthonában lépett pályára a román élvonalban szereplő Sepsi OSK a Román Kupában, a tizenhat közé jutásért rendezett mérkőzésen.
A háromszéki csapat már a 25. percre 2-0-s előnybe került, amit követően ugyan szépítettek a hazaiak, a félidőre már 3-1-es Sepsi-vezetéssel mentek a felek, míg a hajrában végleg bebiztosította győzelmét a sepsiszentgyörgyi együttes.
László Csaba csapata így a következő körben a legjobb nyolc közé jutásért léphet majd pályára.
Timisoara (Temesvár) - Sepsi OSK 1-4 (Toma 29. ill. Carnat 10., Moussa 25., Flores 32., Adebamjo 85.)
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.