Román Kupa: Négy gólt lőve jutott a nyolcaddöntőbe a Sepsi

A sepsiszentgyörgyi együttes magabiztosan győzte le másodosztályú ellenfelét a tizenhat közé jutásért rendezett mérkőzésen.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 26., csütörtök 18:18
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 26., csütörtök 18:18

A másodosztályú Timisoara (Temesvár) otthonában lépett pályára a román élvonalban szereplő Sepsi OSK a Román Kupában, a tizenhat közé jutásért rendezett mérkőzésen.

A háromszéki csapat már a 25. percre 2-0-s előnybe került, amit követően ugyan szépítettek a hazaiak, a félidőre már 3-1-es Sepsi-vezetéssel mentek a felek, míg a hajrában végleg bebiztosította győzelmét a sepsiszentgyörgyi együttes.

László Csaba csapata így a következő körben a legjobb nyolc közé jutásért léphet majd pályára.

Timisoara (Temesvár) - Sepsi OSK 1-4 (Toma 29. ill. Carnat 10., Moussa 25., Flores 32., Adebamjo 85.)