A sepsiszentgyörgyi együttes magabiztosan győzte le másodosztályú ellenfelét a tizenhat közé jutásért rendezett mérkőzésen.
A másodosztályú Timisoara (Temesvár) otthonában lépett pályára a román élvonalban szereplő Sepsi OSK a Román Kupában, a tizenhat közé jutásért rendezett mérkőzésen.
A háromszéki csapat már a 25. percre 2-0-s előnybe került, amit követően ugyan szépítettek a hazaiak, a félidőre már 3-1-es Sepsi-vezetéssel mentek a felek, míg a hajrában végleg bebiztosította győzelmét a sepsiszentgyörgyi együttes.
László Csaba csapata így a következő körben a legjobb nyolc közé jutásért léphet majd pályára.
Timisoara (Temesvár) - Sepsi OSK 1-4 (Toma 29. ill. Carnat 10., Moussa 25., Flores 32., Adebamjo 85.)
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.