Rebrov sem hitt a szemének, elterült a földön a bődületes kihagyott ziccer láttán - videó

Az év egyik legnagyobb kihagyott ziccere után könnyen lehet, hogy elúszott Rebrovék bajnoki címe.
Csakfoci.hu 2023. április 3., hétfő 12:42
Szerző: Csakfoci.hu 2023. április 3., hétfő 12:42

A szezon egyik, ha nem a legfontosabb meccsét játszotta szombat délután a Szergej Rebrov vezette Al-Ain, amely az éllovas Al-Ahlit látta vendégül az egyesült arab emírségekbeli bajnokság 21. fordulójában.

A gól nélküli első félidőt követően a vendégek szerezték vezetést, majd a 80. percben egyenlített a Fradi korábbi sikeredzőjének csapata, sőt, a hosszabbítás utolsó percében, a 96. percben hatalmas esélye nyílt arra, hogy fordítson is. Ekkor a csereként pályára lépett Saeed Ahmednek mindössze két méterről kellett volna betalálnia az üresen tátongó kapuba, de kihagyta a kihagyhatatlant.

A játékostársak nem akartak hinni a szemüknek, mindenki a fejét fogta a kispadon, még Rebrov is lefeküdt és az arcába temette a kezét a kihagyott ziccer láttán. Végül maradt az 1-1, ez pedig azt jelenti, hogy öt fordulóval a bajnokság vége előtt továbbra is öt pont az Al-Ahli előnye az Al-Ain előtt, így elúszóban Rebrovék bajnoki címe.

Légiósok: Nagy harc indult Kerkezért - ez a topligás csapat lehet a befutó
A csakfoci.hu Hollandiából származó információi szerint Spanyolországból, Portugáliából és Angliából is komoly kérője van a holland AZ Alkmaar magyar válogatott balhátvédjének, Kerkez Milosnak, és értesüléseink szerint jelenleg arra van a legnagyobb esély, hogy a La Ligában folytassa pályafutását.
Honvéd
Futács Márkó
A sportal.hu információi szerint Futács Márkó a Honvédnál folytathatja a pályafutását. A 34 éves, 3-szoros magyar válogatott csatár jelenleg szabadon igazolható, legutóbb az MTK-ban játszott.
Batik Bence
Az nb1.hu úgy tudja, nem hosszabbítják meg Batik Bence szezon végén lejáró szerződését. A korábbi Fradi-játékos helyét az angol harmadosztályú Charltonban játszó Terell Thomas veheti át.
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.