A magyar válogatott focista, Priskin Tamás ismét gólt szerzett szlovák klubcsapata, a Slovan Bratislava színeiben.
A csatár a Zlate Moravce otthonában 5-1-re megnyert bajnoki mérkőzés 70. percében lépett pályára, és a 92. percben ő lőtte a pozsonyiak ötödik gólját.
Priskin combja szeptember elején, a magyar válogatott Feröer-szigetek elleni világbajnoki selejtezőjén megsérült, és a kényszerű kihagyást követően csak múlt vasárnap térhetett vissza a pályára.
A 30 éves játékos szezonbeli harmadik találatát szerezte a szlovák élvonalban, amelyben együttese 13 forduló után a harmadik helyen áll.
Átigazolások
Honvéd
Edzőkérdés
Az Öltözőn Túl szerint a Honvédnál már a leendő spanyol edző, Pablo Alfaro segítőjét keresik: aki egy jelenleg is NB-s csapatnál dolgozó magyar edző lehet.
DVSC
Kocsis Dominik
Úgy hírlik, Kocsis Dominik iránt a Malmö érdeklődhet.
ZTE
Kivásárolhatják Campost
A portugál MaisFutebol szerint a Nuno Campos vezetőedző megújult szerződésében szereplő, "nem túl magas" kivásárlási összeget kifizetheti érte a francia Toulouse.