Fotó: honvedfc.hu

Premier League-sztárok érkeznek a Honvéd otthonába - így lehet megnézni őket

A magyar drukkerek is vehetnek jegyet a Bozsik Arénában megrendezendő Izrael-Belgium NL-összecsapásra.
Budai László 2024. november 2., szombat 11:20
Fotó: honvedfc.hu
A magyar drukkerek is vehetnek jegyet a Bozsik Arénában megrendezendő Izrael-Belgium NL-összecsapásra.
Szerző: Budai László 2024. november 2., szombat 11:20

A 2024-25-ös Nemzetek Ligája-csoportkör utolsó fordulójában újabb rangos mérkőzésnek ad otthont a Bozsik Aréna, hiszen az olasz és a francia válogatott után Belgium nemzeti tizenegyét fogadja Izrael Kispesten - számolt be róla a Honvéd honlapja.

Az összecsapásra november 17-én, vasárnap 20.45-kor kerül sor, a találkozót a magyar szurkolók is élőben megtekinthetik. A jegyértékesítés már elkezdődött, a magyar drukkerek a Bozsik Aréna C-szektoraiba vásárolhatnak belépőt az alábbi linken keresztül.

Ezúttal is sztárok érkeznek Kispestre, például az angol pontvadászat élcsapataiból Leandro Trossard (Arsenal), Youri Tielemans (Aston Villa) és amennyiben felépül, úgy Jérémy Doku (Manchester City) játékára is lehet számítani, de szóhoz juthat a a Fulham védője, Timothy Castagne és a Bundesligában veretlen Leipzig gólvágója, Lois Openda is.

Nemzetek Ligája, 6. forduló

Izrael-Belgium

November 17., vasárnap, 20:45

Bozsik Aréna

Átigazolások
Légiósok
Sallai reagált
"Nem gondolkodom váltásban, főleg nem az idény közepén, amikor ennyi fontos mérkőzés vár ránk" - mondta Sallai Roland, aki nem figyel azokra a hírekre, amelyek a Liverpoollal (is) kapcsolatba hozták. (NSO)
Légiósok
Szoboszlai és a Real
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz