Premier League: Szoboszlai gólja is kellett a Liverpool magabiztos győzelméhez, Kerkezék sem kegyelmeztek - videó

A Premier League 15. fordulójában Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos is kezdőként végigjátszotta csapata mérkőzését.
Csakfoci.hu 2023. december 6., szerda 22:33
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 6., szerda 22:33

A Liverpool sokáig szenvedett, aztán a szünet előtt Van Dijk góljával megszerezte a vezetést. A második félidőben is hatalmas mezőnyfölényben játszottak a vendégek, volt olyan szakasza a meccsnek, amikor 80-20 százalékban Klopp együttese birtokolta a labdát.

A hosszabbításban Darwin Nunez adott remek labdát Szoboszlainak, aki 10 méterről a léc alá vágta.

Szoboszlai eddig mind a 15 Premier League-meccsen kezdő volt a Liverpoolban.

Nyert a Kerkez Milossal felálló Bournemouth is, amely a Crystal Palace otthonából hozta el a három pontot. A magyar válogatott játékosa elsősorban átlagon felüli futóteljesítményével hívta fel magára a figyelmet.