Premier League: Szoboszlai gólja is kellett a Liverpool magabiztos győzelméhez, Kerkezék sem kegyelmeztek - videó

A Premier League 15. fordulójában Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos is kezdőként végigjátszotta csapata mérkőzését.
Csakfoci.hu 2023. december 6., szerda 22:33
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 6., szerda 22:33

A Liverpool sokáig szenvedett, aztán a szünet előtt Van Dijk góljával megszerezte a vezetést. A második félidőben is hatalmas mezőnyfölényben játszottak a vendégek, volt olyan szakasza a meccsnek, amikor 80-20 százalékban Klopp együttese birtokolta a labdát.

A hosszabbításban Darwin Nunez adott remek labdát Szoboszlainak, aki 10 méterről a léc alá vágta.

Szoboszlai eddig mind a 15 Premier League-meccsen kezdő volt a Liverpoolban.

Nyert a Kerkez Milossal felálló Bournemouth is, amely a Crystal Palace otthonából hozta el a három pontot. A magyar válogatott játékosa elsősorban átlagon felüli futóteljesítményével hívta fel magára a figyelmet.

Premier League, 15. forduló:

Sheffield United - Liverpool 0-2 (Van Dijk 37., Szoboszlai 94.)

Crystal Palace - Bournemouth 0-2 (Senesi 25., Moore 90.)
Brighton - Brentford 2-1 (Gross 31., Hinshelwood 52., ill. Mbeumo 27.)
Fulham - Nottingham 5-0 (Iwobi 30., 74., Jimenez 34., 54., Cairney 86.)
Aston Villa - Manchester City 1-0 (Balley 74.)
Manchester United - Chelsea 2-1 (McTominay 19., 59., ill. Palmer 45.)

Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.