Premier League: Szoboszlai és Kerkez is kimaradt a Liverpool egy félidős mészárlásából - videó

A Liverpool 4-0-ra nyert a Bournemouth otthonában vasárnap az angol labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. január 21., vasárnap 19:42
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 21., vasárnap 19:42

A vendégeknél Diogo Jota remekelt, egy gólpasszal és két góllal vette ki a részét a sikerből. Az első találatot Darwin Núnez lőtte szép passzolgatást követően, aztán a végén ő is duplázni tudott. A 0-0-s első félidő után a második játékrészben hengereltek a Vörösök.

Az újabb sikerrel az éllovas Liverpool növelte előnyét a tabellán, a címvédő Manchester Cityt - amely egy mérkőzéssel kevesebbet játszott -, valamint az Arsenalt és az Aston Villát is öt ponttal előzi meg a Mersey-parti gárda.

Sérülése miatt a hazaiaknál Kerkez Milos, a vendégeknél pedig Szoboszlai Dominik nem léphetett pályára.

A 21. forduló mérkőzéseinek egy részét az FA Kupa-küzdelmek miatt már múlt héten lejátszották. (MTI / csakfoci.hu)

Premier League, 21. forduló:

Bournemouth – Liverpool 0-4 (D. Núnez 49., 93., D. Jota 70., 80.)

Sheffield United – West Ham United 2-2 (B. Diaz 44., McBurnie 103. – 11-esből, ill. Cornet 28., Ward-Prowse 79. – 11-esből) - piros lap: Brewster (92.), ill. Coufal (97.)

Kleinheisler László
A Jutarnji List horvát lap szerint a 49-szeres magyar válogatott játékos megtartására nincs opciója a Hajduknak, és Kleinheisler egyébként sem váltotta meg a világot.
ZTE FC
A vezetőség úgy döntött, hogy aktiválja az Oleksandr Safronov kontraktusában lévő plusz egyéves opciót, ami a mai nap folyamán meg is történt, így a következő szezonban is a ZTE-nél folytatja a 24 éves védő.
KTE
Szűcs Kornél
A lila-fehér klub hosszú távra megállapodott 22 éves alapemberével, Szűcs Kornéllal.