Premier League: Sokba kerülhet az Arsenalnak az újabb elvesztegetett győzelem - videó

A listavezető Arsenal 2-2-es döntetlent játszott a városi rivális West Ham United otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2023. április 16., vasárnap 18:10
Szerző: Dudás Gábor 2023. április 16., vasárnap 18:10

Az éllovas londoni gárda tíz perc játék után már két góllal vezetett és úgy tűnt, sima győzelmet arat. A West Ham még az első félidőben szépített, de az Arsenal a fordulást követően visszaállíthatta volna a különbséget, Bukayo Saka azonban büntetőt rontott. A hazaiak ráadásul három perc múlva egyenlítettek és sikerült megtartaniuk a döntetlent.

A 19 év után első bajnoki címére hajtó Arsenal előző mérkőzésén, a Liverpool vendégeként is kétgólos előnyről vesztett pontokat, így négy ponttal vezet a címvédő Manchester City előtt, amelynél eggyel több meccset játszott, ráadásul a két csapat még találkozik egymással a bajnokságban. (MTI)

Premier League, 31. forduló:

West Ham United - Arsenal 2-2 (Benrahma 33. – 11-esből, Bowen 55., ill. G. Jesus 7., Ødegaard 10.)

Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.