Premier League: Rommá verték a Tottenhamet a "BL-rangadón", kapuscsere volt a szünetben - videó

A Bajnokok Ligája-indulást érő helyért küzdő csapatok találkozóján a Newcastle hazai pályán 6-1-re kiütötte a Tottenhamet az angol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2023. április 23., vasárnap 17:07
Szerző: Csakfoci.hu 2023. április 23., vasárnap 17:07

A Newcastle sikerével feljött a harmadik helyre a Premier League tabelláján, ahonnan az első négy kerül majd a BL-be.

A vasárnapi találkozó félidejében, az első bő húsz percben öt gólt kapó francia világbajnok kapust, Hugo Llorist lecserélte edzője, így már Fraser Forster védett a második játékrészben.

A West Ham United közben szintén kiütéses győzelmet aratott, méghozzá a Bournemouth otthonában. 4-0-s sikerükkel a Kalapácsosok megnyugtató előnybe kerültek a kiesőzónához képest, a házigazda viszont még "lőtávolon" belül van, a 15. pozícióban. A londoniak negyedik gólját szerző Pablo Fornals egy egészen zseniális mozdulat után talált be.  (MTI / csakfoci.hu)

Premier League, 32. forduló:

Newcastle United - Tottenham Hotspur 6-1 (Murphy 2., 9., Joelinton 6., Isak 19., 21., Wilson 67., ill. Kane 49.)

Bournemouth - West Ham United 0-4 (Antonio 5., Paqueta 12., Rice 43., Fornals 72.)

A Manchester United-Chelsea és a Brighton-Manchester City mérkőzést elhalasztották az FA Kupa hétvégi elődöntői miatt.