Premier League: Rashford vezette sima győzelemre a Manchester Unitedet - videó

A Manchester United hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Nottingham Forest együttesét az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának keddi késő esti mérkőzésén.
Csakfoci.hu 2022. december 27., kedd 22:54
A Manchester United hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Nottingham Forest együttesét az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának keddi késő esti mérkőzésén.
Szerző: Csakfoci.hu 2022. december 27., kedd 22:54

A Vörös Ördögök az első félidő derekán három perc leforgása alatt kétgólos előnyre tettek szert, a tabellán utolsó előtti vendégek a szünet előtt meg nem adott találatig jutottak. A Manchester a hajrában szerzett harmadik góljával állította be a végeredményt.

A vb-t is megjárt angol válogatott támadó, Marcus Rashford góllal és gólpasszal járult hozzá csapata fölényes sikeréhez. (MTI / csakfoci.hu)

Premier League, 17. forduló:

Manchester United - Nottingham Forest 3-0 (Rashford 19., Martial 22., Fred 87.)

Korábban:

Chelsea - Bournemouth 2-0

Átigazolások
Ferencváros
Távozhat a válogatott légiós
Az ausztrál válogatott Daniel Arzani már beszélt a Ferencvárossal egy esetleges januári távozásról, amit legfőképpen az MLSZ és az NSMI "magyarszabálya" idézhet elő.
Videoton
Tehetségek írtak alá
A Vidi első csapatában már két bajnoki gólnál járó Nagy Dániel, valamint az U19-es együttes csapatkapitánya, Borsi Péter is élete első profi szerződését írta alá. (vidi.hu)
Fradi
Keita maradásának esélyei
A Csakfoci úgy tudja, Naby Keita teljesítményével nagyon elégedettek a klubnál, így nem lenne meglepő, ha marasztalnák a középpályást. Az anyagiakon azért sok múlhat.
Tovább az összes átigazoláshoz