fotó: SPORTbible
Az angol Metropolitan Police vádat emelt a 35 éves Tottenham-szurkoló ellen a vasárnapi észak-londoni derbi végén történtek miatt.
Joseph Wattsot testi bántalmazás, labdarúgópályára való illegális behatolás és pirotechnikai eszköz használata miatt ítélné el a helyi igazságszolgáltatás – írja a Sky Sports.
Az észak londoni Spurs drukker az Arsenal Tottenham elleni 2-0-ra megnyert mérkőzésének végén keveredett összetűzésbe az ellenfél szurkolói előtt ünneplő Aaron Ramsdale-el, miután odáig ment, hogy - a biztonságiakon és a kordonon átverekedve magát - megrúgta az Ágyúsok kapusát.
A férfit kedden helyezték vád alá és köteles lesz megjelenni a bíróság előtt február 17-én.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Pénzügyőr
Már nem Máté az edző
A Pénzügyőr 1 döntetlennel és 5 vereséggel kezdett az NB III-ban, így a vezetőség Máté Roland vezetőedző menesztése mellett döntött. Máté ezt megelőzően édesapja, Máté Csaba mellett volt asszisztens a DVSC-nél.

Tatabánya
Horváth Ferenc lehet a vezetőedző
A Csakfoci információja Horváth Ferenc az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Tatabánya vezetőedzője lesz.

Fehérvár FC
Nikolics mégis segíthet
Az fmc.hu úgy tudja, Nikolics Nemanja nem a klub alkalmazottjaként vállalhat szerepet a szakmai munka felügyeletében és segítésében, hanem az önkormányzat kötelékeiben.