Premier League: Kerkez a hajrára állt be, újabb kínos Chelsea-vereség - videók

Ez történt vasárnap délután az angol Premier League mérkőzésein.
Csakfoci.hu 2024. február 4., vasárnap 17:59
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 4., vasárnap 17:59

A Bournemouth 1-1-es döntetlent játszott a vendég Nottingham Foresttel vasárnap az angol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában. Az immár négy kör óta nyeretlen hazaiaknál a magyar válogatott védő, Kerkez Milos a 83. percben, csereként lépett pályára.

A Manchester United háromgólos győzelmet aratott a tavaly Konferencia Liga-győztes West Ham United felett, amely hat veretlen találkozó után maradt alul ismét a Premier League-ben.

A középmezőnyben álló Chelsea pedig újabb kínos vereséget szenvedett, ezúttal a Wolverhampton Wanderers csapatától kapott ki 4-2-re úgy, hogy a vendégeknél a brazil Matheus Cunha mesterhármast ért el. (az MTI híre alapján)

Premier League, 23. forduló:

Manchester United – West Ham United 3-0 (Höjlund 24., Garnacho 49., 84.)

Chelsea – Wolverhampton Wanderers 2-4 (Palmer 19., T. Silva 86., ill. Cunha 23., 63., 82. – a harmadikat 11-esből, Disasi 43. – öngól)

Bournemouth – Nottingham Forest 1-1 (Kluivert 5., ill. Hudson-Odoi 45.) - piros lap: Billing (Bournemouth, 84.)

17:30: Arsenal – Liverpool

Hétfőn:

21:00 Brentford – Manchester City

Légiósok: Szoboszlai Dominik nem játszhatott az Arsenal elleni szuperrangadón
Szoboszlai Dominik kihagyta a Liverpool vasárnapi, Arsenal elleni Premier League-összecsapását.
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.