Miután a listavezető Manchester City fölényesen győzött, a második helyen álló Arsenal simán kikapott vasárnap az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában, így előbbi nagyon közel került a címvédéshez.
Ahogy arról beszámoltunk, Josep Guardiola vezetőedző csapata az Everton vendégeként győzött 3-0-ra Ilkay Gündögan duplájával és Erlin Haaland góljával.
A bajnokságban sokáig vezető Arsenal gól nélküli első félidő után hármat kapott a vendég Brightontól, így pedig szinte biztosan elköszönhet a bajnoki aranyéremről szőtt álmaitól, mivel két fordulóval a vége előtt négy pont a hátránya, ráadásul a manchesteriek egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak nála. (MTI / csakfoci.hu)
PREMIER LEAGUE, 36. FORDULÓ:
Arsenal – Brighton & Hove Albion 0-3 (Enciso 51., Undav 86., Estupinán 96.)
Korábban:
Brentford – West Ham United 2-0
Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.