Premier League: Az MU egy félidőn át elhihette, hogy legyőzheti a City-t - videó

Hátrányból fordítva 3-1-re nyert a City a Uinted ellen az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának manchesteri rangadóján.
Csakfoci.hu 2024. március 3., vasárnap 18:55
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 3., vasárnap 18:55

A vasárnap délutáni mérkőzésen Marcus Rashford a 8. percben szerzett vezetést a Unitednek, lendületből 24 méterről bombázott a kapuba, labdája a felső lécről vágódott a gólvonal mögé.

Az egyenlítés az 56. percben jött össze Phil Foden révén, aki nagyszerű tekeréssel vette be a vendégek kapuját. A következő hazai gólt is ő szerezte a 80. percben, amikor pontos passzokkal felépített támadást lezárva, a balösszekötő helyén tört be a 16-oson belülre, és kilőtte a hosszú sarkot. A végeredményt a védelem hibáját kihasználva Erling Haaland állította be a 91. percben.

A 27 kapura lövéssel próbálkozó City jelentős fölényben játszotta végig a mérkőzést, és egy pontra van a tabellán az éllovas Liverpooltól. (MTI)

A meglehetősen árulkodó statisztikák:

Premier League, 27. forduló:

Manchester City – Manchester United 3-1 (Foden 56., 80., Haaland 91. ill. Rashford 8.)

Burnley – Bournemouth 0-2

Szoboszlaiék őrült tombolása testközelből: Így még biztosan nem láttad a Liverpool 99. perces gólját - videó
Remek felvétel készült a Liverpool drámai győztes góljáról és ünnepléséről.