Premier League: Az Arsenal idegenben mészárolt, meglepő Manchester United-siker - videók

Az Arsenal 6-0-ra kiütötte a West Ham United együttesét, míg a Manchester United a hajrában szerzett góllal múlta felül az Aston Villát az angol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2024. február 11., vasárnap 20:20
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 11., vasárnap 20:20

A tabella harmadik helyén álló Arsenal már az első félidőben négygólos előnyre tett szert, majd a fordulás után Bukayo Saka másodszor is bevette a hazaiak kapuját, a mérkőzésen már két gólpasszt kiosztott Declan Rice pedig a 65. percben állította be a végeredményt.

A Manchester United a 17. percben szerezte meg a vezetést az Aston Villa otthonában, a vendéglátók ugyan a szünet után egyenlítettek, de végül nem tudták otthon tartani az egy pontot, mivel a 86. percben ismét betalált az MU. (MTI)

Premier League, 24. forduló:

West Ham United – Arsenal 0-6 (Saliba 32., Saka 41., 63. – az elsőt 11-esből, Magalhaes 44., Trossard 47., Rice 65.)

Aston Villa – Manchester United 1-2 (Douglas Luiz 67., ill. Højlund 17., McTominay 86.)

Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.