Premier League: A Manchester City-re csak ráijesztett az újonc, tovább süllyed a Chelsea a tabellán - videó

A címvédő Manchester City hátrányból fordítva 2-1-re győzött vasárnap az újonc Luton Town vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában.
Csakfoci.hu 2023. december 10., vasárnap 17:59
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 10., vasárnap 17:59

A kiesőhelyen álló hazai csapat az első játékrész hosszabbításában szerzett vezetést, de az idén Bajnokok Ligája-győztes rivális a térfélcserét követően már a 65. percre a maga javára fordította a mérkőzést, így lezárta a négy körön át tartó nyeretlenségi sorozatát a Premier League-ben. A címvédő a negyedik helyen áll jelenleg és lemaradása négy pont az éllovas Liverpool mögött.

A Fulham játszi könnyedséggel, 5-0-ra verte a Konferencia Ligában címvédő West Ham Unitedet, míg a pontlevonással büntetett Everton sorozatban harmadik sikerét aratva a Chelsea-t múlta felül hazai pályán. A londoni Kékek zsinórban második vereségükkel már csak a 12. helyen állnak a tabellán. (MTI / csakfoci.hu)

Premier League, 16. forduló:

Luton Town – Manchester City 1-2 (Adebayo 47., ill. B. Silva 62., Grealish 64.)

Everton – Chelsea 2-0 (Doucouré 55., Dobbin 92.)

Fulham – West Ham United 5-0 (R. Jiménez 22., Willian 31., Adarabioyo 41., Wilson 60., C. Vinícius 88.)

17:30: Tottenham Hotspur – Newcastle United

Újabb magyar hódította meg a Premier League közönségét: Manchesterben vette le a pályáról a 20 milliárdos brazilt
Kerkez Milos remekelt az Old Traffordon, miközben csapata, a Bournemouth nagy meglepetésre 3-0-ra győzött a Manchester United otthonában.
Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)