Premier League: A Chelsea a 89. percben menekült meg az újabb nagy égéstől - videó

A Premier League 19. fordulójában a Chelsea hazai pályán 2-1-re legyőzte a kiesés ellen menekülő Crystal Palace-t.
Csakfoci.hu 2023. december 27., szerda 22:29
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 27., szerda 22:29

A Chelsea Mudryk góljával korán megszerezte a vezetést, de a Palace még a szünetig kiegyenlített.

Úgy tűnt, a londoniak újra pontokat buknak, de az utolsó előtti percben Madueke megszerezte a győztes találatot.

Premier League, 19. forduló:

Chelsea - Crystal Palace 2-1 (Mudryk 13., Madueke 89., ill. Olise 45.)

Brentford - Wolverhampton 1-4 (Wissa 16., ill. Lemina 13., Hee-chan 14., 28., Bellegarde 79.)

Korábban játszották:

Burnley - Liverpool 0-2 (Szoboszlai Dominik a 67. percben állt be.)
Bournemouth - Fulham 3-0 (Kerkez Milos sérülés miatt nem lépett pályára.)

Böde, Gévay, Könyves
Böde Dániellel és Gévay Zsolttal már megegyeztek a paksiak a közös folytatásról, azonban Könyves Norbert jövője kérdéses, mert a csatár még nem döntött a hosszabbításról. (Nemzeti Sport)
Schäfer András
Az német élvonalbeli Union Berlin meghosszabbította Schäfer András szerződését.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.