Premier League: 91. perces gól döntött a ManCity rangadóján - videó

A Manchester City egy 91. perces góllal diadalmaskodott a Newcastle otthonában.
Csakfoci.hu 2024. január 13., szombat 20:35
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 13., szombat 20:35

A Premier League 21. fordulójának szombati zárómérkőzésén a Manchester City 3-2-re győzött a Newcastle United otthonában. A City Bernardo Silva góljával még előnybe került az első játékrészben, azonban a hazaiak két perc leforgása alatt fordítottak, így 2-1-s vezetéssel mentek félidőre.

A fordulást követően a csereként beállt, sokáig sérült Kevin De Bruyne betalált, ezzel egalizált a manchesteri alakulat, amely végül a 91. percben, Oscar Bobb góljával szerezte meg a három pontot.

A győzelemnek köszönhetően Pep Guardiola csapata a második helyre lépett előre, míg a Szarkák a tizedik helyen maradtak a tabellán.

Premier League, 21. forduló

Newcastle United-Manchester City 2-3 (Isak 35., Gordon 37., ill. Silva 26., De Bruyne 74., Bobb 91.)

Premier League: Megint Palmer lett a Chelsea hőse - videó
A 21 éves angol játékos szezonbeli kilencedik gólja három pontot ért a Kékeknek.