Fotó: www.goal.com

Premier League: 9-0-ra kikaptak, nem veszik fel a bérüket a játékosok

Jótékony célra utalják át fizetésüket a southamptoni labdarúgók és az edzői stáb tagjai a Leicester Citytől otthon elszenvedett 9-0-s vereség után.
Nyikes Zoltán 2019. október 28., hétfő 17:08
Fotó: www.goal.com
Jótékony célra utalják át fizetésüket a southamptoni labdarúgók és az edzői stáb tagjai a Leicester Citytől otthon elszenvedett 9-0-s vereség után.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 28., hétfő 17:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az együttes azon dolgozik, hogy visszaszerezze a szurkolók bizalmát - közölte a Premier League-klub, amely hétfőn jelezte,

"első lépésként a csapat úgy döntött, hogy bérüket a Saints Foundation részére utalják a Leicester elleni mérkőzés napjától fogva".

Ralph Hasenhüttl, a Southampton német trénere a meccs után azt mondta, hogy teljes mértékben vállalja a felelősséget a csúfos kudarcért.

A Leicester pénteki diadala a legnagyobb különbségű idegenbeli siker a Premier League-ben, eddig a csúcsot a Manchester United tartotta, amely 1999 februárjában 8-1-re győzött a Nottingham Forest otthonában. Összességében pedig beállította a rekordot a Leicester a 9-0-lal, 1995 márciusában szintén a Manchester United ennyire nyert az Ipswich Town ellen hazai pályán.

(MTI)

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz