Fotó: www.goal.com

Premier League: 9-0-ra kikaptak, nem veszik fel a bérüket a játékosok

Jótékony célra utalják át fizetésüket a southamptoni labdarúgók és az edzői stáb tagjai a Leicester Citytől otthon elszenvedett 9-0-s vereség után.
Nyikes Zoltán 2019. október 28., hétfő 17:08
Fotó: www.goal.com
Jótékony célra utalják át fizetésüket a southamptoni labdarúgók és az edzői stáb tagjai a Leicester Citytől otthon elszenvedett 9-0-s vereség után.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 28., hétfő 17:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az együttes azon dolgozik, hogy visszaszerezze a szurkolók bizalmát - közölte a Premier League-klub, amely hétfőn jelezte,

"első lépésként a csapat úgy döntött, hogy bérüket a Saints Foundation részére utalják a Leicester elleni mérkőzés napjától fogva".

Ralph Hasenhüttl, a Southampton német trénere a meccs után azt mondta, hogy teljes mértékben vállalja a felelősséget a csúfos kudarcért.

A Leicester pénteki diadala a legnagyobb különbségű idegenbeli siker a Premier League-ben, eddig a csúcsot a Manchester United tartotta, amely 1999 februárjában 8-1-re győzött a Nottingham Forest otthonában. Összességében pedig beállította a rekordot a Leicester a 9-0-lal, 1995 márciusában szintén a Manchester United ennyire nyert az Ipswich Town ellen hazai pályán.

(MTI)

Átigazolások
ETO
Szakítás
A csakfoci.hu keddi hírének megfelelően távozik Győrből Steven Vanharen, az ETO FC belga sportigazgatója.
ETO
Újabb csapás a bajnoknak
A csakfoci.hu információi szerint Steven Vanharen sportigazgató is távozik Győrből.
MTK
Polievka
Hivatalosan is bejelentették Róbert Polievka visszaszerződését a szlovák élvonalba.
Tovább az összes átigazoláshoz