Premier League: 2 meccs, 7 gól - egyelőre varázsol Gera egyik kedvenc edzője

A kiesés elkerüléséért vívott csatában fontos három pontot szerzett a Leeds United vendégeként győztes Crystal Palace az angol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2023. április 9., vasárnap 17:39
Szerző: Csakfoci.hu 2023. április 9., vasárnap 17:39

A Roy Hodgson edzette londoniak ugyan a 21. percben hátrányba kerültek, de előbb az első félidő hosszabbításában egyenlítettek, majd a második játékrész elején három perc alatt kétszer is eredményesek voltak, ezzel pedig be is gyűjtötték mindhárom pontot. A vendégek végül simán, négy góllal nyertek.

Sikerével a Crystal Palace a 12. helyre jött fel, előnye mostani riválisával szemben négy-, a kiesőhelyen álló Nottingham Foresttel szemben pedig hatpontosra nőtt.

A 75 éves, március végén visszatért Hodgsonnak második bajnokiján ez volt a második győzelme, együttese már hét gólt szerzett - annyit, mint az előtte lejátszott 15 mérkőzésén összesen. (MTI)

Premier League, 30. forduló:

Leeds United - Crystal Palace 1-5 (Bamford 21., ill. Guéhi 46., Ayew 53., 77., Eze 55., Édouard 69.)

17:30: Liverpool - Arsenal

Guardiola: Haaland Messi és Ronaldo szintjén van
A Manchester City labdarúgócsapatának vezetőedzője, Pep Guardiola azt mondta: a csapat norvég csatára, Erling Haaland "ugyanaz a kaliber", mint Lionel Messi és Cristiano Ronaldo.
Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.