Pontlevonás és két zárt kapu járt a görög rangadó brutális előzménye miatt - videó

Szurkolói rendbontás miatt három pontot levontak a görög labdarúgó-bajnokságban szereplő PAOK csapatától.
Budai László 2018. március 5., hétfő 20:35
Szurkolói rendbontás miatt három pontot levontak a görög labdarúgó-bajnokságban szereplő PAOK csapatától.
Szerző: Budai László 2018. március 5., hétfő 20:35
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Február 25-én, vasárnap azért maradt el a PAOK–Olimpiakosz rangadó, mert a vendégek vezetőedzőjét, Óscar Garcíát röviddel a kezdés előtt fejbe dobták. A kispad felé tartó spanyol szakembert egy pénztárgépszalaggal találták el úgy, hogy kórházba kellett szállítani.

A játékvezetők még két órával a tervezett kezdés után sem merészkedtek ki az öltözőből, miután mintegy ötszáz PAOK-szurkoló be akart jutni oda. A rendőrségnek könnygázt és kábító gránátokat kellett bevetnie a dühöngő tömeg ellen.

Hétfőn a görög szövetség fegyelmi bizottsága három pontot levont a klubtól, amely a következő két hazai mérkőzését zárt kapuk mögött köteles megrendezni – ezek közül az egyik az AEK Athén elleni rangadó lesz –, és 30 ezer eurós (9.4 millió forint) pénzbüntetést is fizetnie kell.

Az elmaradt találkozó három pontját a vétlen vendégcsapat, az Olimpiakosz kapta, amely ezzel megelőzte a PAOK-ot a tabellán, és a második helyre lépett.
(mti)

Átigazolások
ETO
Kiszemeltek
A korábbi Real-kapus, Keylor Navas tényleg képben lehet. Mellette Viktor Djukanovic (Hammarby), Modou Lamin Marong (Somorja) és Somogyi Ádám (Honvéd) is kiszemelt. (NSO)
Légiósok
Csongvai válthat
A svéd élvonalbeli AIK együtteséből a francia másodosztályú Saint-Étienne-be szerződhet a 2-szeres magyar válogatott Csongvai Áron. (NSO)
Fradi
Joseph a Zvezdában?
Szerbiában arról írnak, hogy a Crvena zvezda szerződtetné az FTC vb-t is megjárt támadóját, Lenny Josephet.
Tovább az összes átigazoláshoz