Pogba ügynöke kiakadt, gólvágót igazoltak a madridiak - nemzetközi körkép

A nap legfontosabb külföldi hírei.
admin 2016. július 30., szombat 16:50
A nap legfontosabb külföldi hírei.
Szerző: admin 2016. július 30., szombat 16:50

 

ANGLIA:

Manchester United: Paul Pogba ügynöke, Mino Raiola lepapagájozta az újságírókat, mondván hiába írják az angol és az olasz sajtóban, hogy a Vörös Ördögök és a Juventus megegyezett a francia középpályás ügyében, erre még nem került sor. A Monaco jobbhátvédje, Fabinho továbbra is kiszemelt.

Manchester City: Közölték az Everton vezetőségével, hogy 40 millió fontnál nem hajlandóak többet fizetni a fiatal angol védőért, John Stonesért, így vagy elfogadják, vagy nem lesz üzlet idén nyáron sem.

Leicester City: Claudio Ranieri szerint Riyad Mahrez számára az lenne a legjobb, ha maradna a Premier League-győztes csapatnál, mivel szerinte máshol nem tudna ilyen jól kiteljesedni.

Everton: Elutasították a Chelsea 57 millió fontot tartalmazó ajánlatát a belga válogatott csatárért, Romelu Lukakuért, akiért továbbra is 75 milliót akarnak kapni.

Swansea City: Leigazolnák a Sevilla spanyol csatárát, Fernando Llorentét.

SPANYOLORSZÁG:

Real Madrid: A BL-győztes gárda érdeklődött a PSG olasz válogatott középpályása, Marco Verratti iránt, de a labdarúgó kijelentette, hogy idén nyáron nem hagyja el a francia gárdát. A PSG szívesen leigazolná a Real Madrid spanyol válogatott támadóját, Jesé Rodríguezt.

Atlético Madrid: A madridiak hivatalosan is bejelentették, hogy leigazolták a Sevilla csatárát, Kevin Gameirót. Sajtóhírek szerint 32 millió euróért plusz bónuszokért váltott klubot a francia támadó, aki 4 évre írt alá.

Sevilla: A spanyol csapat már meg is találta Kevin Gameiro utódját, méghozzá Luciano Vietto személyében, aki kölcsönbe érkezik vásárlási opcióval az Atlético Madridtól. A Toulouse támadóját, Ben Yeddert is leigazolták, akit az Arsenal és a Tottenham is szeretett volna megszerezni.

OLASZORSZÁG:

Juventus: Amennyiben Paul Pogba távozik, úgy a Wolfsburg brazil válogatott középpályása, Luiz Gustavo is esélyes a pótlására.

Napoli: 50 millió eurót és Manolo Gabbiadini játékjogát ajánlották fel az Internek Mauro Icardiért cserébe.

Palermo: Az olasz sajtó szerint Sallai Roland a szicíliai klubnál folytatja.

NÉMETORSZÁG:

Utazz a Bayern-Dortmund Szuperkupa-döntőre - kattints!

Eintracht Frankfurt: Stefan Aigner elhagyta a gárdát, és visszatért korábbi együtteséhez, az 1860 Münchenhez.

Neked ajánljuk
Átigazolások
FTC
Traoré továbbállt
Máris távozott török klubjától Adama Traoré, aki a nyáron hagyta el a Ferencvárost.
Inter Miami
Pintér Dániel
Az Inter Miami hivatalosan is kölcsönvette Pintér Dánielt az Inter Miami II-től.
Honvéd
Hazatért a román légiós
A játékosok minőségében és a szurkolók szenvedélyességében is veri Magyarországot a román foci, de a színvonal magasabb az NB I-ben - állítja a hat év és négy magyar klub után hazatérő Cornel Ene.
Tovább az összes átigazoláshoz