Egy holland másodosztályú bajnokin látható a nem mindennapi eseménysor.
Hihetetlenül furcsa gól született a hétvégén a holland másodosztályban. A találat a Waalwijk játékosa, Pieter Langedijk nevéhez fűződik, aki az Almere elleni mérkőzésen csente el a labdát a kapustól, aki mindenre figyelt, csak éppen a nála lévő labdára nem.
Azt nem tudni, hogy a kapus azt nézte, hogy megsérült-e a földön fekvő labdarúgó, vagy csak azt nehezményezte, hogy esetleg szimulál.
Átigazolások
Csákvár
Új szerzemény
A DVTK bejelentette, hogy a következő idényt kölcsönben a Csákvárnál tölti Komlósi Bence.
Szentlőrinc
Kapus érkezett
Fiatal kapussal bővült a Szentlőrinc kerete, miután az Újpest csapatától leigazolták a 19 esztendős Szentkirályi Szilárdot.
BVSC-Zugló
Új érkezők
A BVSC-Zugló csapatában folytatja pályafutását Farkas Balázs, aki kölcsön után végleg a klubnál maradt. A Kazincbarcika elleni bajnokin keretben volt még Igricz Mihály és Ominger Gergő is.