Fotó: MTI/Vasvári Tamás
A Fehérvár hazai pályán is kikapott a ciprusi Omoniától, így kiesett a Konferencia Ligából.
A mérkőzést követően Pető Tamás, a Fehérvár vezetőedzője kissé dühösen értékelt az M4 Sportnak.
- Az első félidőben hiányzott belőlünk minden, a dinamika, a gyorsaság, az agresszivitás, a pozitív gondolkodás. A szünetben ennek hangot adtam, ezért is lett jobb a játékunk, de messze vagyunk a szezon eleji formánktól. Egy csapat nem engedhet meg magának ilyen első félidőt, ez hozzáállás kérdése, a fáradtságot el lehet tüntetni motivációval, akiben meg nincs meg a motiváció, az nem fog játszani. Ennek lesznek következményei.
Olvastad már?

Konferencia Liga: A Vidi-kapus hatalmas bravúrjai miatt nem dőlt el már korábban a továbbjutás
A Konferencia Liga 3. selejtezőkörének visszavágóján a Fehérvár hazai pályán is kikapott a ciprusi Omoniától és elbúcsúzott a sorozattól.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán.

KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.

Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.