Pánikban Brazília Neymar sérülése miatt

Aggódnak a brazil szurkolók Neymar negyeddöntős játéka miatt, mivel a riói olimpián szereplő hazai labdarúgó-válogatott csapatkapitánya a Dánia elleni utolsó csoportmérkőzésen megsérült.
Dudás Gábor 2016. augusztus 12., péntek 9:38
Aggódnak a brazil szurkolók Neymar negyeddöntős játéka miatt, mivel a riói olimpián szereplő hazai labdarúgó-válogatott csapatkapitánya a Dánia elleni utolsó csoportmérkőzésen megsérült.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 12., péntek 9:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az FC Barcelonában légióskodó futballistának a 4–0-ra megnyert összecsapáson kifordult a jobb bokája, s a csapat szállására sántikálva ment be.

A Brazil Labdarúgó-szövetség pénteken közölte: a játékos fájdalmai csökkentek, az orvosi stáb bízik benne, hogy a Kolumbia elleni szombati negyeddöntőn ismét játszhat.

Az ötszörös világbajnok brazilok olimpiai aranyat még sosem nyertek, most az egész ország ezt várja tőlük. (MTI)

Átigazolások
Légiósok
Gazdag távozott
A Columbus Crew bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gazdag Dániellel. A magyar támadó maradhat az MLS-ben.
Ferencváros
Támadó érkezett
Veljko Birmancevic személyében 17-szeres szerb válogatott támadót szerzett meg a Ferencváros a Sparta Praha csapatától.
Paks
A Viditől igazoltak
A Paksi FC és az NB II-es Videoton FC megegyezett a 22 éves szélső, Simut Márió átigazolásáról.
Tovább az összes átigazoláshoz