A Tottenham Hotspur hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Chelsea-t az angol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának egyetlen vasárnapi mérkőzésén.
A hazaiak góljait Oliver Skipp és Harry Kane szerezte. A Tottenham legutóbbi öt mérkőzésén negyedszer gyűjtötte be mindhárom pontot.
A Chelsea vesszőfutása ezzel szemben tovább tart: Graham Potter együttese immár öt bajnoki óta nyeretlen, legutóbbi 15 Premier League-összecsapásán hat döntetlen mellett mindössze kétszer nyert. (MTI)
PREMIER LEAGUE, 25. FORDULÓ:
Tottenham Hotspur - Chelsea 2-0 (Skipp 46., Kane 82.)
Olvastad már?
Topligák: Folytatódik az öldöklő csata a PL-ben; a madridi rangadón a Barca "nyert"; a Napoli fél kézzel a trófeát fogja - videók
Így alakultak az angol, a spanyol és az olasz topligás mérkőzések a szombat délutáni bajnokikon.
Elolvasom
Átigazolások
FTC / Paks
Osváth is a Fradié lehet
A paksi Osváth Attila is a Ferencvároshoz igazolhat, de még tárgyalnak a felek a válogatott jobbhátvédről.
Diósgyőr
Ambrose a DVTK-nál
Skóciából vett kölcsön középcsatárt a DVTK: a 23 éves nigériai Peter Ambrose érkezett Miskolcra, aki korábban Újpesten is futballozott.
Légiósok
Redzic Salzburgban
Redzic Damir az osztrák élvonalban folytatja pályafutását.