fotó: utaarad.ro

Összeveszett edzőjével, nem utazhat csapata meccsére a magyar Puskás-díjas támadó - sajtóhír

Vélhetően kihagyja a Steua Bukarest elleni Román Kupa-mérkőzést.
Pék Attila 2025. augusztus 24., vasárnap 14:31
fotó: utaarad.ro
Vélhetően kihagyja a Steua Bukarest elleni Román Kupa-mérkőzést.
Szerző: Pék Attila 2025. augusztus 24., vasárnap 14:31

Nehezen jön ki az UTA Arad új vezetőedzőjével, Adrian Mihalceával Zsóri Dániel, aki a legutóbbi Unirea Slobozia elleni mérkőzésen is csak 5 percet kapott csereként.

A Sportarad.ro cikke szerint a magyar támadó már a pályán is többször csak legyintett edzője utasításaira, a vita pedig az öltözőben is folytatódott, így Mihalcea úgy döntött, Zsóri nem utazik a csapattal a Steua Bukarest elleni Román Kupa-mérkőzésre.

Nem tudom megmondani, hogy ki fog játszani a kupamérkőzésen, majd meglátjuk

- mondta Mihalcea a sajtó érdeklődésére.

A 2019-ben Puskás-díjat nyerő Zsóri 2024 nyarán igazolt a román élvonalbeli UTA Aradhoz, amelyben az előző szezonban 19 mérkőzésen 3 gólt szerzett, míg ebben az idényben 6 mérkőzésen 1 gól a mérlege.

Olvastad már?
Fradi: Mourinho csapata érdeklődik a hátvéd iránt, Oroszországba vinnék a válogatott szélsőt - sajtóhír
Török sajtóhírek szerint a Fenerbahce érdeklődik Cebrail Makreckis iránt, míg Edgar Sevikyant Oroszországba vinnék a Ferencvárostól.
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Megy a harc a gólzsákért
A kinti hírek szerint élesedik a harc az FTC által kiszemelt Afimico Pululuért.
Ferencváros
Makreckis és Sevikyan is kellendő
Török sajtóhírek szerint a Fenerbahce érdeklődik Cebrail Makreckis iránt, míg Edgar Sevikyant Oroszországba vinnék a Fraditól.
Nyíregyháza
Beke közel a távozáshoz
A Csakfoci értesülései szerint Beke Péter közel áll a megegyezéshez a másodosztályú Kecskeméttel.
Tovább az összes átigazoláshoz