fotó: utaarad.ro
A román sajtó szerint a nyáron távozhat az UTA Aradtól Zsóri Dániel.
Nem úgy alakult a román élvonalban szereplő UTA Aradban Zsóri Dániel szezonja, ahogyan azt előre tervezte. 17 mérkőzésen kapott lehetőséget eddig, ezeken egy gólt szerzett és egy gólpasszt osztott ki.
Mircea Rednic, a klub vezetőedzője korábban többször élesen kritizálta a magyar támadót, akiről azt mondta, hogy még az NB II-ben sem játszott. Sajtóhírek szerint az edző és a játékos között mindennaposak voltak a viták.
A SpecialArad értesülése szerint Zsóri ezért a nyáron távozhat a csapattól, azt viszont nem részletezték, hova igazolhat.
Olvastad már?
Sallai 8 perc alatt duplázott, kegyetlen választ adott a pályán a kritikákra - videó
A magyar válogatott támadó a Török Kupa-elődöntőben a Konyaspor kapuját vette be kétszer.
Elolvasom
Átigazolások
Karcag/DVSC
Fiatal az NB II-ben
A DVSC-vel kötött kooperációs szerződés értelmében újabb korosztályos válogatott kaphat lehetőséget az NB II-es Karcagban a 18 éves támadó, Egri Imre személyében.
DVSC
Navarro a jövőjéről
"Nyitott vagyok minden munkára, de jól érzem magam Debrecenben a családommal, elégedett vagyok, élvezem, amit csinálok" - Sergio Navarro, a DVSC vezetőedzője a Büntető.com-nak.
ZTE
Peraza végleg a Zetéé
A játékos Costa Rica-i klubja, a San Carlos jelentette be, hogy történelmi üzletet kötött a ZTE-vel, amely végleg megvette az eddig kölcsönben szereplő Joseth Perazát.