Őrületes meccs a Serie A-ban: 8 gólt kapott a legendás kapus - videó

Az Atalanta gólzáporos mérkőzésen 8-2-re kiütötte a vendég Salernitanát az olasz labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának vasárnap kora esti találkozóján.
Csakfoci.hu 2023. január 15., vasárnap 20:40
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 15., vasárnap 20:40

A házigazdák már a 23. percben 3-1-re vezettek , a félidőre pedig 5-1-es előnnyel mentek pihenni, majd a fordulás után még háromszor voltak eredményesek. A csapatból hét futballista talált a télen igazolt ikonikus mexikói vendéghálóőr, Guillermo Ochoa kapujába, az egyedüli duplázó Ademola Lookman volt.

Az Atalanta jelenleg a hatodik helyen áll, míg a hat meccse nyeretlen Salernitana a 16. (az MTI híre nyomán)

SERIE A, 18. FORDULÓ:

Atalanta - Salernitana 8-2 (Boga 5., Lookman 20., 54. – elsőt 11-esből, Scalvini 23., Koopmeiners 38., Hojlund 42., Ederson 61., Zortea 85., ill. Dia 10., N. Caviglia 56.)

Torino - Spezia 0-1 (Nzola 28. – 11-esből)

Udinese - Bologna 1-2 (Beto 10., ill. Sansone 59., Posch 80.)

Serie A: Az Eb-győztes támadó gyorsan kidőlt, de így is nyert a Lazio - videó
A Serie A 18. fordulójában a Lazio 2-0-a nyert a Sassuolo otthonában az első vasárnapi bajnokin. Ciro Immobilét már a 15. percben le kellett cserélni sérülés miatt.

20:45: AS Roma - Fiorentina