A Genk tüntető fanatikusai marasztalnák a magyar kapust és egy petíciót is megfogalmaztak.
Köteles László 2010 óta tartozik a belga Genk kötelékébe, a korábbi diósgyőri hálóőr bajnokságot, kupát és szuperkupát is nyert a gárdával, védéseivel pedig a szurkolók egyik kedvencévé vált.
Ennek ellenére nagy valószínűséggel távozik az együttestől, miután a nemrég véget ért bajnokság második felében kiszorult a Genk kapujából.
A klub ultrái azonban kiálltak a 31 éves magyar hálóőr mellett: egyrészt petíciót fogalmaztak meg, üzenvén a vezetésnek, hogy ne engedje el a csapattól Kötelest, másrészt kivonultak a kapus házához, hogy tüntessenek a maradása mellett. A magyar légiós kis idő elteltével ki is ment a drukkerekhez.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Vidi
Hesz marad
A Videoton FC Fehérvár lehívta a Hesz Olivér szerződésében szereplő opciót, így a 30 esztendős hátvéd a következő szezonban is az NB II-es csapatot erősíti majd.
ETO
Új sportigazgató
Dunaszerdahelyről érkezhet az ETO FC új sportigazgatója.