A címvédő Real Madrid egy öngól és kihagyott büntető miatt 1-0-s vereséget szenvedett a Mallorca vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának vasárnapi játéknapján.
A házigazda Nacho Fernández öngóljával szerzett vezetést, és bár Carlo Ancelotti címvédő együttese tizenegyesből egyenlíthetett volna, a kapus Predrag Rajkovic jóvátette hibáját: azt követően, hogy az öt és felesen belül elütötte Vinícius Juniort, kivédte Marco Asensio nem túl jól elvégzett büntetőjét.
A Mallorca 2019 októbere után győzte le ismét a Real Madridot. (MTI)
Átigazolások
Slovan
Nem Keane, nem Rebrov
Úgy tűnik, eldőlt, hogy nem Robbie Keane és nem is Szergej Rebrov lesz a Slovan edzője. Matteo Moretto szerint Yaya Touré kinevezése készülődik Pozsonyban. Részletek itt.
DVSC
Támadó érkezhet?
Hamarosan új csatárral bővülhet a Debrecen kerete, ugyanis a brazil élvonalbeli Botafogo tehetséges támadója, Arthur Izaque a piros-fehérekhez kerülhet. (HAON)
Celtic
Keane lett a fő jelölt
Az Irish Examiner Sport szerint a hétfői tárgyalások után Robbie Keane lett a legfőbb jelölt a Celticnél. A talkSPORT pedig úgy tudja, ha az ír mellett döntenek, akkor 3 éves szerződést köthetnek a felek.