Fotó: twitter.com/ChelseaFC

Topligák: Két öngóllal kapott ki csúnyán a Chelsea, a Napoli megállíthatatlannak tűnik - eredmények, videók

Így alakultak az angol, az olasz és a spanyol bajnokság szombat délutáni mérkőzései.
Budai László 2022. október 29., szombat 18:23
Szerző: Budai László 2022. október 29., szombat 18:23

Premier League, 14. forduló

Leicester-Manchester City 0-1

Bournemouth-Tottenham 2-3 (Moore 22., 50., ill. Sessegnon 57., Davies 73., Bentancur 92.)

Brentford-Wolverhampton 1-1 (Mee 50., ill. Neves 52.) - piros: Costa 98. (Wolverhampton)

Brighton-Chelsea 4-1 (Trosssard 5., Loftus-Cheek 14. - öngól, Chalobah 42. - öngól, Gross 92., ill. Havertz 48.)

Crystal Palace-Southampton 1-0 (Edouard 38.)

Newcastle-Aston Villa 4-0 (Wilson 45+5. - 11-esből, 56., Joelinton 59., Almiron 67.)

A PL-ben váratlanul csúnya vereséget szenvedett a Chelsea a Brighton elleni mérkőzésen, a Kékek két öngóllal is segítették ellenfelüket.

A Tottenham bár kétgólos hátrányban is volt, nagyot fordított, és nyert a Bournemouth otthonában.

A Wolves csatára, Diego Costa lefejelte ellenfelét a Brentford elleni találkozó hajrájában, amiért kiállították a csatárt az 1-1-es döntetlennel véget ért találkozón.

Serie A, 12. forduló

Napoli-Sassuolo 4-0 (Osimhen 4., 19., 77., Kvaratsklhelia 36.) - piros: Lauriente 84. (Sassuolo)

A Napoli megállíthatatlannak tűnik, ezúttal néggyel intézte el a Sassuolót, és továbbra is veretlenül menetel.

La Liga, 12. forduló

Cádiz-Atlético Madrid 3-2 (Bongonda 1., Fernandez 81., Sobrino 99., ill. Hernandez 85. - öngól, Joao Felix 89.)

Az Atléti az utolsó percekben két gólt is szerzett a Cádiz elleni találkozón, és úgy tűnt, ezzel legalább megment egy pontot, de a slusszpoén a hazaiaké  volt, akik a 99. percben megnyerték a találkozót.

<IFRAME SRC="https://sbanh.com/e/pip9tt8d98wu.html" FRAMEBORDER=0 MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 SCROLLING=NO WIDTH=640 HEIGHT=360 allowfullscreen></IFRAME>