A Serie A 17. fordulójában a Juventus 2-1-re nyert a Sampdoria otthonában. Buffon dupla csúcsot döntött.
Az első félidőben Paulo Dybala káprázatos gólt szerzett, amit a Sampdoria még kiegyenlített, de Cristiano Ronaldo felhőfejesére már nem volt válasz.
Gianluigi Buffonnak ez volt a 647. Serie A meccse, amivel beérte az eddigi csúcstartó Paolo Maldinit. A Juve ikonikus kapusa ráadásul a 479 alkalommal lépett pálya a zebráknál, amivel Alessandro Del Piero rekordját adta át a múltnak.
A Juve azért játszotta már le szerdán a bajnoki meccsét, mivel vasárnap a Lazioval találkozik az Olasz Szuperkupa döntőjében.
Nézd meg a gólokat:
Átigazolások
Légiósok
Tóth edzője is megszólalt
A Blackburn Rovers vezetőedzője, Tony Mowbray szerint a klub egyetlen ajánlatot sem kapott Tóth Balázsért.
Légiósok
Cáfolat Balogh ügyében
Selcuk Inan, a török Kocaleispor vezetőedzője is beszélt Balogh Botond ügyéről.
Ferencváros
Újabb légiós mehet
A kevés lehetőséget kapó 25 éves örmény válogatott szélsőt, Edgar Sevikyant az izraeli Hapoel Petah Tikva igazolná le. (Sport5 / ulloi129.hu)