Serie A: A játékvezető elnézést kért, akkorát hibázott Ibrahimovicék meccsén - videó

A 92. percben megszerezhette volna a vezetést az AC Milan, de a játékvezető nagyot hibázott, pár perccel később pedig a Spezia talált be.
Nyikes Zoltán 2022. január 17., hétfő 22:15
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. január 17., hétfő 22:15

A második helyen álló AC Milan hatalmas meglepetésre 2-1-re kikapott hazai pályán a kiesés ellen harcoló Speziától hétfő este, az olasz bajnokság 22. fordulójában.

Pedig a milánóiak szereztek vezetést az első játékrész hosszabbításában Rafael Leao révén, a fordulás után viszont Agudelo a 65. percben egyenlített. A hosszabbításban aztán drámai jelenetek következtek: a 92. percben Junior Messias ugyan gólt szerzett, de a játékvezető egy Ante Rebic elleni szabálytalanságot visszafújt és nem alkalmazta az előnyszabályt, így érvénytelenné vált a brazil támadó találata. A játékvezetőt nem nagy meglepetésre azonnal megrohamozták a milánói játékosok, Marco Serra pedig fel is tette mindkét kezét, elismerve óriási hibáját.

Ezután pedig egy újabb tőrdöfés is érkezett a milánói szurkolók szívébe, a 95. percben ugyanis a ghánai Emmanuel Gyasi megszerezte a győztes gólt a Spezia számára.

Serie A, 22. forduló

AC Milan–Spezia 1-2 (R. Leao 45+1, ill. Agudelo 65., Gyasi 95.)
Bologna–Napoli 0-2 (Lozano 20., 47.)
Fiorentina-Genoa 6-0 (Odriozola 15., Bonaventura 34., Biraghi 42., 69., Vlahovic 51., Torreira 77.)

A bíró óriási hibája

A Barca egyik legféltettebb kincsét vinné Guardiola, Benzema kilátásba helyezte a távozását – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb hétfői hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Külföldi körkép.
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.