Serie A: 36 éves hőse volt az ötgólos rangadót nyerő Internek - videó

Az Atalanta saját pályáján kikapott az Internazionalétól 3-2-re az olasz labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
Dudás Gábor 2022. november 13., vasárnap 16:48
Szerző: Dudás Gábor 2022. november 13., vasárnap 16:48

A hazaiak szereztek vezetést, de még az első félidőben egyenlített a milánói csapat, majd a második játékrészben még két gólt szerzett.

Az Interben a 36 éves Edin Dzeko kétszer volt eredményes.

A végeredményt a bergamói José Luis Palomino állította be, aki azután, hogy a saját kapujába fejelt a 62. percben, a 77.-ben az ellenfélét is bevette fejjel. Az Atalanta sorozatban harmadszor kapott ki. (MTI)

Serie A, 15. forduló:

Atalanta – Internazionale 2-3 (Lookman 25. – 11-esből, Palomino 77., ill. Dzeko 36., 56., Palomino 62. – öngól)

15:00: AS Roma – Torino

15:00: Hellas Verona – Spezia

15:00: Monza – Salernitana

18.00: AC Milan – Fiorentina

20:45: Juventus – Lazio

Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.
Fradi
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.