Napra pontosan 5 éve, 2012. június 28-án játszotta Varsóban Németország és Olaszország az Európa-bajnokság egyik elődöntőjét.
Noha a német csapat tűnt esélyesebbnek, az olaszok hamar kétgólos előnyre tettek szert, a duplázó Mario Balotellinek köszönhetően. Előbb a 20., majd a 36. percben is betalált a balhés futballista, utóbbit pedig legendássá vált gólörömével ünnepelte:
A szokatlan gólöröm hamar egy világ kedvencévé vált, a legkegyetlenebb trollok nem is kímélték a fiatal támadót.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.