Orrát törte és eszméletét vesztette a Ronaldóval ütköző kapus

Eltört a Chievo kapusa, Stefano Sorrentino orra, amikor a Juventus új csatárával, Cristiano Ronaldóval ütközött az olasz labdarúgó-bajnokság új idényének első, szombati mérkőzésén.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 19., vasárnap 15:02
Eltört a Chievo kapusa, Stefano Sorrentino orra, amikor a Juventus új csatárával, Cristiano Ronaldóval ütközött az olasz labdarúgó-bajnokság új idényének első, szombati mérkőzésén.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 19., vasárnap 15:02

A veronai klub honlapjának beszámolója szerint a 39 éves kapus néhány pillanatra elveszítette az eszméletét, és az orrtörés mellett a válla, illetve a nyaka is megsérült, de a megfelelő ellátást követően vasárnap reggel már kiengedték a kórházból.

A címvédő Juventus a hajrában, 2-2-es állásnál a győzelemért támadott, és a 89. percben úgy tűnt, sikerrel jár: a gólvonal-technológia szerint Mario Mandzukic fejese után Cacciatore már csak a gólvonalon túlról tudta kirúgni a labdát. Amikor azonban a játékvezető megnézte a videobírós visszajátszást, észrevette, hogy az öt és felesen belül Cristiano Ronaldo véletlenül összeütközött Sorrentinóval, a kapus akadályozása miatt érvénytelenítette a gólt, és kifelé ítélt szabadrúgást.

Sorrentinót le kellett cserélni, de a cserekapus, Andrea Seculin a 93. percben nem háríthatta Federico Bernardeschi lövését, így 3-2-re a Juventus nyert.

Paulo Dybalát és Giorgio Chiellini csapatkapitányt támadások érték, amiért Mandzukic - végül érvénytelenített - gólját ünnepelték, miközben az ellenfél egyik játékosa ájultan feküdt a pályán.

Igazatok van! Nem vettem észre, hogy mi történik abban a pillanatban. Hibáztam!" – írta válaszként Dybala.

(MTI)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Diósgyőr
Gera csak külföldre menne
Gera Dániel - akinek Diósgyőrben jövő nyárig szól a szerződése - elmondta: Magyarországon belül már nem akar klubot váltani, de egy esetleges külföldi szerződésre nyitott. (M4 Sport)
Légiósok
Kerkez tesvére árulkodott
Nagyon úgy tűnik, hogy megvan a Bournemouth légiósának, Kerkez Milosnak az új csapata.
Kecskemét
Megvették az MTK-játékost
Az elmúlt két szezont Budafokon kölcsönben szereplő MTK-játékos, Merényi Ádám átigazolási díjért szerződött a KTE-hez.
Tovább az összes átigazoláshoz