Olasz Kupa: A 119. percben jutott tovább az Inter a nagy bírói bakikat hozó meccsen - videó

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében az Internazionale a rendes játékidőben csak 1-1-es döntetlent ért el a Fiorentina otthonában, de hosszabbításban kicsikarta a továbbjutást.
Privacsek András 2021. január 13., szerda 17:34
Szerző: Privacsek András 2021. január 13., szerda 17:34

Az első félidőben az Inter játszott jobban, akár több góllal is vezethetett volna, a második játékrészben viszont a firenzeiek felbátorodtak és megérdemelten egyenlítettek. A kétszer 15 perces hosszabbítás sokáig nem hozott újabb találatot, majd a 119. percben Lukaku fejese eldöntötte a továbbjutást.

Az Inter ellenfele a negyeddöntőben az AC Milan csapata lesz.

A mérkőzés legrosszabb teljesítményét nyújtó szereplője Davide Massa játékvezető volt, aki előbb egy nyilvánvaló 11-est nem adott meg az Internek, a videóbírónak kellett közbeavatkoznia, majd Skriniar színtiszta szerelése után büntetőt ítélt a Fiorentinának, de a VAR itt is észnél volt, így végül elmaradt az ajándék 11-es.