Nem tudták bizonyítani a bundázását, mégsem úszta meg az eltiltást az olasz élvonalbeli játékos

Eredetileg hat hónapra tiltották volna el a bundázással Armando Izzót, végül azonban "csak" fél évet kapott azért, mert nem jelentette a manipulációt, amiről tudomása volt.
Csakfoci Admin 2017. május 19., péntek 17:56
Eredetileg hat hónapra tiltották volna el a bundázással Armando Izzót, végül azonban "csak" fél évet kapott azért, mert nem jelentette a manipulációt, amiről tudomása volt.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. május 19., péntek 17:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az olasz szövetség ügyésze eredetileg hat évre szóló eltiltást kért a novemberben még az olasz válogatott keretébe is meghívott 25 éves hátvédre, aki a vádak szerint mérkőzések manipulálásában volt érintett még korábbi csapatánál, az Avellinónál. A büntetés ennél végül jóval enyhébb lett, mert a bundázást nem tudták Izzóra bizonyítani, ugyanakkor bűnösnek találták, amiért értesült a manipulációkról, de nem jelentette azokat.

A Genoa alapembere – aki függőben lévő ügye miatt április közepe óta nem áll klubja rendelkezésre – fellebbezett a másfél éves eltiltás ellen, a szövetség pedig korábbi döntését módosítva csökkentette azt.

Izzo az eltiltása mellé pénzbüntetést is kapott, az 50 ezer eurót a fellebbezést követően 30 ezer euróra csökkentették. (MTI)

 
Átigazolások
ETO
Új szakemberek
Alex Larrea és a volt mexikói válogatott Luis Perez pályaedzőként, Luca Guerra fitneszedzőként, míg Guillermo Zaragoza sporttudományos menedzserként csatlakozik az ETO FC-hez.
Soroksár
Négy távozó
A Soroksár SC bejelentette, hogy távozik a klubtól Tumma Gergely, Kundrák Norbert, Könczey Márk és Tóth Gábor is.
Ex-Videoton
Visszavonulás
Marko Scepovic bejelentette visszavonulását. A 35 éves szerb támadó korábban 114 mérkőzésen játszott a Vidiben.
Tovább az összes átigazoláshoz