Légiósok: Adorján is aláírta a sztrájkról szóló nyilatkozatot Olaszországban

A magyar légiós több csapattársához hasonlóan úgy döntött, nem akar pályára lépni a kialakult helyzetben.
Csakfoci Admin 2018. november 3., szombat 10:25
A magyar légiós több csapattársához hasonlóan úgy döntött, nem akar pályára lépni a kialakult helyzetben.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 3., szombat 10:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Több csapattársához hasonlóan Adorján Krisztián is úgy döntött, aláírja a sztrájkról szóló nyilatkozatot, és nem akar pályára lépni olaszországi együttese, a Virtus Entella vasárnapi bajnoki mérkőzésén.

Már egy ideje folyik arról a vita az olaszoknál, hogy mely csapatok szerepelhetnek a másod- és melyek a harmadosztályban az idei idényben, a kedden esedékes végső döntés pedig Adorjánék együttesét érinti. Ők a másodosztályban szeretnének játszani, de eddigi egyetlen meccsüket a harmadik ligában játszották le és nyerték meg - még szeptember közepén.

A magyar játékos és a vele egy állásponton lévő társai úgy vélik, két nappal a döntés meghozatala előtt nem lenne normális helyzet meccset játszani.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz