Roberto Mancinivel szerződést bontottak.
Közös megegyezéssel szerződést bontott az Internazionale Roberto Mancinivel - ezt hétfőn, dél előtt nem sokkal jelentette be a milánói klub.
A klub megköszönte a szakember 2014 novembere óta tartó munkáját, amelynek fénypontjaként a kék-feketék 2015 telén még vezették is a Serie A-t, végül azonban a negyedik, Európa Liga-indulást jelentő helyen végeztek. Az 51 éves tréner korábban három bajnoki címet is nyert a klubbal edzőként.
Olasz sajtóhírek szerint a holland Frank de Boer lehet a kispadon Mancini utódja.
Átigazolások
ETO
Tóth Rajmund távozott
Hivatalosan is Törökországban folytatja pályafutását Tóth Rajmund.
FTC
Kanichowsky ügye
Nem lépett kapcsolatba a Maccabi Tel Aviv Gavriel Kanichowskyval - állította a játékos menedzsmentje.
Légiósok
Csoboth helyzete
Csoboth Kevin kikerült a St. Gallen keretéből, mert nem illik Enrico Maaßen edző elképzeléseibe. 2028-ig szóló, magas fizetésű szerződése miatt a sportigazgató nehezen talál vevőt a magyar támadóra. (NSO)