Kegyetlen, amit az olasz válogatott Eb-hőse a szurkolóitól kapott - videó

Nem bocsátottak meg Milánóban Gianluigi Donnarummának, amiért elhagyta az AC Milant a PSG kedvéért. A már a meccs előtt különféle molinókkal kritizált kapust az olasz-spanyol Nemzetek Ligája-elődöntő (1-2) első perceiben kifütyülték a hazai drukkerek a San Siróban, amikor csak labdához ért.
Dudás Gábor 2021. október 7., csütörtök 10:10
Szerző: Dudás Gábor 2021. október 7., csütörtök 10:10
Paks / Vasas
Könyves mégis távozik Paksról
Könyves Norbert végül csak eligazolt a Magyar Kupa-győztestől és az NB II-ben folytatja a paksiak házi gólkirálya.
Paks
Zimonyi Dávid
A Paks megegyezett a Vasassal Zimonyi Dávid klubváltásáról.
Kiss Tamás
Hivatalossá vált, hogy az Újpestről távozott Kiss Tamás a lengyel másodosztályú Wisla Kraków játékosa lett.