Hivatalos bejelentés született arról, hogy Patrik Schick egészségügyi okok miatt nem szerződik a Juventushoz.
A Sampdoria a hivatalos honlapján közölte, hogy a torinói klubbal egyetértésben lemondanak
Patrik Schick klubcseréjéről. A 21 éves támadó karrierjében nagy lépés volt volna a Juventushoz szerződni, ez azonban nem jöhet létre, az orvosi vizsgálatok során diagnosztizált szívprobléma miatt meghiúsult a transzfer.
A 30,5 millió eurós cseh csatár kapcsán már szerződést is aláírtak a felek, de ez most semmis lett. Schick egyébként rendben végigjátszotta a szezont, nem voltak problémái, igaz, a cseh honfitárs, Jakub Jankto szerint valami kisebb gondja valóban volt Schicknek szívével, ettől még szerinte létrejöhetett volna a megállapodás.
Átigazolások
DVSC
Csatár érkezhet
Szerződtethetik a január óta klub nélküli, 28 éves, kétszeres nigériai válogatott csatárt, Stephen Odeyt, aki az elmúlt éveket a dán Randersnél töltötte. (NSO)
NB III
Magyar Kupa-győztes edzőt neveztek ki
Az NB III-ban szereplő Mátészalkai MTK bejelentette, hogy a korábbi Magyar Kupa-győztes Boér Gábor lett a klub új szakmai vezetője.
Csákvár
Herjeczki érkezett
Az NB II-es Csákvár leigazolta az Ajkával januárban szerződést bontó, 27 éves Herjeczki Kristófot.