A Juventus a Serie A 21. fordulójában 2-0-ra legyőzte az AS Romát. 1-0-s Juve vezetésnél Ronaldonak volt egy lövése, ami a felső lécről a gólvonal elé pattant, a portugál azonban nem hitt el.
Az első félidőben Ronaldo egyik próbálkozása a felső lécről levágódott, a világklasszis az hitte, hogy gólt szerzett.
Daniele Orsato, a mérkőzés játékvezetője mutatta neki az óráját, amely a gólvonaltechnológia segítségével jelzi, hogy a labda áthaladt-e a gólvonalon vagy sem. Ami ezután jött, azt érdemes megnézni:
Átigazolások
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Kisvárda
Válogatott középpályás jött
A Kisvárda bejelentette a 19-szeres azeri válogatott Anatoliy Nuriyev érkezését.