Olasz Kupa: Egy harmadosztályú játékos mentette meg a Juvét a nagy blamától - videó

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében az erősen tartalékos Juventus csak hosszabbításban tudta legyűrni a Genoát. A továbbjutást jelentő gólt a Juve U23-as csapatában szereplő és a Serie C-ben játszó Hamza Rafia szerezte.
Privacsek András 2021. január 13., szerda 23:19
Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében az erősen tartalékos Juventus csak hosszabbításban tudta legyűrni a Genoát. A továbbjutást jelentő gólt a Juve U23-as csapatában szereplő és a Serie C-ben játszó Hamza Rafia szerezte.
Szerző: Privacsek András 2021. január 13., szerda 23:19

Olasz Kupa, nyolcaddöntők:

Juventus - Genoa 3-2 (Kulusevski 2., Morata 23., Rafia 114., ill. Czyborra 28., Melegoni 74.) - hosszabbítás után

https://streamable.com/kdp493

https://streamable.com/birf20

https://streamable.com/p82581

https://streamable.com/sgfy5x

Napoli - Empoli 3-2 (Di Lorenzo 18., Lozano 38., Petagna 77., ill. Bajrami 33., 68.)

A csütörtöki program:

Sassuolo – SPAL
Atalanta - Cagliari

A negyeddöntők párosítása:

01.27.:
Internazionale - AC Milan
Atalanta/Cagliari - Lazio/Parma
Napoli - Roma/Spezia
Sassuolo/SPAL – Juventus

Neked ajánljuk
Átigazolások
Pénzügyőr
Már nem Máté az edző
A Pénzügyőr 1 döntetlennel és 5 vereséggel kezdett az NB III-ban, így a vezetőség Máté Roland vezetőedző menesztése mellett döntött. Máté ezt megelőzően édesapja, Máté Csaba mellett volt asszisztens a DVSC-nél.
Tatabánya
Horváth Ferenc lehet a vezetőedző
A Csakfoci információja Horváth Ferenc az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Tatabánya vezetőedzője lesz.
Fehérvár FC
Nikolics mégis segíthet
Az fmc.hu úgy tudja, Nikolics Nemanja nem a klub alkalmazottjaként vállalhat szerepet a szakmai munka felügyeletében és segítésében, hanem az önkormányzat kötelékeiben.
Tovább az összes átigazoláshoz