Douglas Costa már mostanra bizonyította a torinóiaknak, hogy a kölcsönszerződés után érdemes őt végleg is megszerezni.
Miután júliusban kölcsönvette, a Juventus megvásárolja a Bayern Münchentől Douglas Costát: a brazil támadó jövőre lesz az olasz klub labdarúgója.
A 27 éves játékos 46 millió euróért igazol Torinóba – jelentette be Karl-Heinz Rummenigge, a Bayernt működtető gazdasági társaság vezérigazgatója pénteken az egyesület éves közgyűlésén.
A dél-amerikai légióst négy hónapja adták kölcsön az olasz bajnok és Bajnokok Ligája-döntős Juvénak, mivel 2015-ös érkezése után csak az első évben váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Az ukrán Sahtar Donyecktől 30 millió euróért a bajorokhoz érkezett Costa müncheni szerződése eredetileg 2020-ig szólt.
(mti)
Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.